top of page

ARABA KAMPANYASI ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu kampanya MRD Group Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (Cizre Park AVM) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 29.09.2021 tarihli E-24951361-255.01.02-9549 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

 2. Kampanya, 16 Ekim 2021 (10:00)–14 Şubat 2022 (22:00) tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 3. Çekilişte ikramiye olarak 1 kişi, Renault Clio 2021 model 1.0 TCE ECO 100 BG (beyaz renk) otomobil kazanacaktır.

 4. Şırnak ilinde bulunan şirketimize ait Cizre Park AVM içerisindeki tüm mağazalardan (banka ve bankamatik işlemleri, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, tobacco shoptan yapılan alışverişler ve şans oyunları kampanyaya dâhil değildir) kampanya tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda veya tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak (her 200 TL’ye 1 çekiliş hakkı), AVM içerisindeki danışma bankosuna ibraz ederek onaylatan müşterilere üzerinde ad-soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

 5. Kampanyaya katılan katılımcılar kampanya tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapılan (toplamda veya tek seferde 200 TL ve katları tutarında) alışverişlerini kampanya bitimine kadar istedikleri tarihte danışma bankosundan işletebilirler.

 6. Katılımcıların alışveriş merkezi içinde danışma bankosuna giderek, kampanya ve kişisel bilgilerin yükleneceği Cizre Park AVM’ye özel ve sadece başvuran kişiye ait başvuru formunu doldurarak imzalamaları gerekmektedir.

 7. Hediye kartları ve hediye çekleri kampanyaya dâhil değildir.

 8. E-fatura sistemine tabi olan mağazalardan kaşeli fatura ibrazı zorunludur.

 9. Kampanya tarihleri arasında alışverişleri iptal veya iade olan katılımcıların çekiliş hakkı da iptal edilecektir.

 10. Başvuru formunda bulunan bilgileri eksiksiz dolduran katılımcının kendisine ait tüm kişisel bilgiler, alışveriş karşılığında aldığı fiş/faturadan kaynaklanan kampanya katılım hakları için verilen seri numaraları ve diğer alışveriş bilgileri detaylı olarak önce CRM programına yüklenecektir.

 11. Katılımcı tekrar alışveriş yapması hâlinde başvuru formu doldurmadan, danışmadaki görevli personele kişisel bilgilerini fiş/fatura ile vermesi yeterli olacak, yeni fiş/faturadan kaynaklanan katılım hakları CRM programına yüklenecektir.

 12. Katılımcıların alışveriş karşılığında alınan fiş/faturalarını kampanya standında bilgisayar ortamında kayıt altına aldırması ve fiş/fatura miktarına bağlı olarak çekilişe katılma haklarının girilmesini sağlamaları gerekmektedir.

 13. Noter huzurunda yapılan çekilişte çıkan seri numarasına sahip kişi otomobili kazanmaya hak kazanacaktır.

 14. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.

 15. Taahhüt edilen ikramiyenin adet, marka ve modeli bir kişiye verilecektir.

 16. Katılımcıların kampanya sonuna kadar fiş/faturalarını ve çekiliş haklarının bulunduğu bilgisayar çıktılarını saklaması gerekmektedir.

 17. Kayıt altına alınan tüm kişisel ve fiş/fatura bilgileri Cizre Park AVM’nin CRM datasında toplanacak ve kampanya sonunda notere teslim edilecektir.

 18. Katılımcının kazanması hâlinde kampanya hediyesi olan otomobili alması için kampanyaya katıldığı fiş/faturasını ve çekiliş haklarının bulunduğu bilgisayar çıktısını beyan etmesi gerekmektedir. Bunlardan fiş/faturasının ve çekiliş haklarının bulunduğu bilgisayar çıktısının beyan edilmemesi hâlinde kampanya hediyeleri verilmeyecektir. Beyan edilen fiş/faturadaki bilgiler CRM programındaki bilgilerin eşleşmemesi hâlinde de kampanya hediyeleri verilmeyecektir.

 19. Çekilişe Cizre Park AVM çalışanları, Cizre Park AVM'de yer alan mağazaların sahipleri ve çalışanları katılamaz. Eğer katılır ve çekilişi kazanırsa hediyeleri kazanma hakkı olmayacaktır.

 20. Çekiliş 26 Şubat 2022 günü saat 16.00’da Cizre Park AVM ortak alanda Konak Mah. Silopi Blv. No: 189 Cizre/Şırnak adresinde yapılacaktır.

 21. Çekiliş için toplam katılımcı sayısının rakam sayısının hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleşecektir.

 22. Çekiliş sonuçları 03 Mart 2022 tarihinde Sabah Gazetesinde yayınlanacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları www.cizreparkavm.com adresinden ilan edilecektir.

 23. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

 24. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 17 Mart 2022, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 01 Nisan 2022’dir. İkramiyelerin son teslim tarihi ise 10 Nisan 2022’dir.

 25. Cizre Park AVM içerisinde bulunan banka ve bankamatik işlemleri, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, tobacco shoptan yapılan alışverişler ve şans oyunları kampanyaya dâhil değildir.

 26. Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerini iade veya iptal eden katılımcıların çekiliş hakkı iptal edilir.

 27. Müşteri bilgileri ile faturada yer alan bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Fatura bilgileri farklı olan müşterilere katılım hakkı verilmeyecektir.

 28. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

 29. Kampanyaya MRD Group Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sahipleri, çalışanları, Cizre Park AVM mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ve Botan İSG çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 30. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 31. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

bottom of page